Śniadanie Wielkanocne

W środę, 23 marca br., zapanowała w naszym przedszkolu świąteczna atmosfera. Tego dnia wszystkie dzieci wraz z paniami zasiadły do  uroczycie udekorowanego stołu, aby wspólne spożyć Wielkanocne śniadanie. Dzieci ze wszystkich grup aktywnie włączyły się w przygotowania. Rozpoczynając posiłek przedszkolaki podzieliły się jajkiem składając sobie najserdeczniejsze życzenia. Na stole pojawiły się tradycyjne wielkanocne przysmaki – szynka, pasztet, jajka. Nie zabrakło również symboli wielkanocnych, pięknych stroików z bazi i bukszpanu oznaczających przyrodę, która budzi się do życia. Podczas spotkania dzieci zaprezentowały poznane piosenki o tematyce wiosenno – wielkanocnej. Pani wicedyrektor Anna Sykus złożyła świąteczne życzenia wszystkim przedszkolakom i pracownikom naszego przedszkola. Wspólne, uroczyste śniadanie wywołało miłe i niezapomniane doznania, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich dzieci.

M.Ch.

Spotkanie wielkanocne w grupach:

MISIE

MYSZKI