Aleja Aniołów

Dnia 8 grudnia w PP2 odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego pod hasłem ,,Aleja Aniołów”. Dzieci ze wszystkich grup: I, II, III, IV, V wraz z rodzicami mieli za zadanie wykonać anioła.

Wielkość, format i technika pracy były dowolne. Na konkurs wpłynęło ponad 70 prac. Wszystkie anioły były piękne, każdy inny i oryginalny i wykonany z przeróżnych materiałów. Wszystkie prace były na wysokim poziomie, dlatego wszystkie rodziny biorące udział w konkursie zwyciężyły. Dzieci w nagrodę otrzymały słodycze i świąteczną świecę zapachową. Wszystkie dzieci były dumne ze swojego anioła. Anioły ozdabiają nasz przedszkolny korytarz. Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękujemy za duże zaangażowanie się w projekt, za wkład i czas spędzony rodzinnie przy swoim aniołku.

Z.O.