Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków z PP2 niezwykłe i długo wyczekiwane wydarzenie. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą wielu pozytywnych emocji i radości. Tak też było w piątek, 29 stycznia br., kiedy w naszym przedszkolu odbył się bal. Wszystkie sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Jak co roku wszyscy wystąpili w barwnych i oryginalnych strojach. Tego dnia do naszego przedszkola przybyli piraci, strażacy, rycerze, żołnierze, super-bohaterowie, królewny, motylki, księżniczki, wróżki i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Wspólnie tworzyły długie korowody na czele, których stały panie wychowawczynie, tańczyły w parach, w kole. Dominował jednak styl dowolny. W każdej sali przedszkolnej, podczas pląsów, było bardzo wesoło. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem. Na zakończenie balu dzieci posiliły się pysznym, słodkim poczęstunkiem.

Taka wspaniała uroczystość mogła odbyć się tylko i wyłącznie przy współpracy rodziców. Serdeczne podziękowania dla wszystkich za pomysłowe przebranie dzieci.

Link do zdjęć indywidualnych znajdziecie Państwo na swoich pocztach grupowych

M.Ch.