Dyżur wakacyjny

ZASADY ORGANIZACJI DYŻURÓW WAKACYJNYCH

w nowodworskich przedszkolach w 2016 r.

1.Na dyżur wakacyjny w nowodworskich przedszkolach przyjmowane są dzieci aktualnie uczęszczające do publicznych przedszkoli w Nowym Dworze Mazowieckim.
2. Termin składania „Kart zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny  w dyżurujących przedszkolach trwa od 16 maja do 30 maja 2016r.
3. Karty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
4. „Kartę zgłoszenia dziecka …” do dyżurującego przedszkola rodzice pobierają w macierzystej placówce - „karta” powinna być ostemplowana.
5. Wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola rodzice składają w wybranej placówce dyżurującej w nieprzekraczalnym terminie do 30.05.2016 r.
6. Liczba miejsc dla dzieci zgłaszanych na dyżur w poszczególnych przedszkolach jest ograniczona.
7. W przypadku liczby zgłoszeń przewyższającej liczbę miejsc w danej placówce, w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci        z macierzystego przedszkola. Pozostałe dzieci będą kierowane do innego dyżurującego przedszkola.
8. Wraz ze składaną „kartą” w dyżurującym przedszkolu rodzice wnoszą opłatę za usługi świadczone ponad podstawę programową.
9. Opłatę za wyżywienie rodzice uiszczają w pierwszych dwóch dniach pobytu dziecka w przedszkolu.
10. Formularz zgłoszenia dziecka do przedszkola dyżurującego stanowi załącznik do niniejszych zasad.

Informacja o terminach dyżurów w nowodworskich przedszkolach:

Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Mazowiecka) –                                        1 – 31 lipca 2016 r.

Publiczne Przedszkole Nr 2 w Zespole Szkół nr 3 (ul. Kopernika,  Modlin Górka) – 1– 31 sierpnia 2016 r.

Publiczne Przedszkole Nr 3 (ul. Bohaterów Modlina)-                        1-31 sierpnia 2016r.

Publiczne Przedszkole Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 (ul. Bema – Modlin Twierdza)- 1-31 lipca 2016r.

Publiczne Przedszkole Nr 5w Zespole Szkół Nr 1 (ul. Młodzieżowa, Osiedle Młodych)-1-31 lipca 2016r.

„Karty  zgłoszenia…” dla wychowanków PP2 można pobrać w sekretariacie przedszkola lub na stronie internetowej przedszkola                          od dnia 16 maja. Wypełnioną kartę należy złożyć  w dyżurującym przedszkolu                                        w nieprzekraczającym terminie                                    do 30 maja 2016r.