Dzień Chłopaka

Dnia 27 września br. PP2 świętowało Dzień Chłopaka z tej wyjątkowej okazji wszystkie przedszkolaki miły możliwość podziwiać spektakl pt. „Ola i Tolek w dalekiej podróży” w wykonaniu aktorów z agencji „Prima”.

Wspaniali aktorzy - pani Ewa i pan Jarek stworzyli przedstawienie opowiadające o dwójce zabawynych bohaterach biorących udział w wielkim konkursie podróżniczym. Ich zadaniem było odnalezienie skarbu Wikingów, gwiazdy Szeryfa, pióra papugi, włóczni Aborygena, latającego dywanu, oraz piasku z pustyni. Ola i Tolek wspólnie okrążyli niemal całą planetę.Widowisko uatrakcyjniły piękne piosenki oraz interesująca, bardzo rozbudowana scenografia. W jednej ze scen chętne przedszkolaki miały okazje wcielić się w odważnych Wikingów, co wzbudziło duży aplauz zgromadzonych. Pomysłowy spektakl rozbawił wszystkich młodych widzów.

Naszym chłopcom, w tym szczególnym dniu, życzymy dużo uśmiechu i wielu radości.

M. Ch.