Dzień Pluszowego Misia

Od kilku lat obchodzimy w  Publicznym Przedszkolu Nr 2 Dzień Pluszowego Misia. 25 listopada po raz kolejny obchodziliśmy w naszym przedszkolu to święto.

Dzieci przyniosły w tym dniu swoje pluszowe zabawki. Odbyło się wiele konkursów, zabaw, śpiewanie piosenek, recytacja wierszy o misiach, jedzenie miodu na czas. Tego dnia odwiedził nasze przedszkole Misiek – maskotka klubu Legia Warszawa. Bawił się z dziećmi, uatrakcyjnił Dzień Pluszowego Misia. Dzieci w PP 2 wiedzą, ze trzeba być wysportowanym jak Miś Kazek. Mamy nadzieję, że maskotka klubu Legia Warszawa poprzez zabawę zarazi niejedno dziecko sportem. Dziękujemy Trenerowi Legia Warszawa Panu Michałowi Wojtczakowi za uatrakcyjnienie zabawy w Publicznym Przedszkolu Nr 2.

J.S-Sz.