Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu- Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo ,,czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”.

W naszym przedszkolu, jak co roku, święto pluszowego misia obchodziliśmy bardzo szczególnie. W dniu 23 listopada dzieci ze wszystkich grup spotkały się na sali gimnastycznej, przytulając swoje ulubione misie.

W tym roku grupa V wraz ze swoimi paniami przygotowała atrakcje dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze, brały udział w różnorodnych konkursach, tańczyły w rytmie misiowych przebojów.

W nagrodę za świetną zabawę dzieci otrzymały słodką niespodziankę- czekoladowego misia.

M.M.