Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września br. przedszkolaki z PP2 ,,Krasnal” uczestniczyły w obchodach z okazji Dnia Przedszkolaka. Wzięły w nich udział dzieci ze wszystkich grup wiekowych.

W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem. Tańczyły w rytm ulubionych piosenk i brały udział w różnych zabawach integracyjnych, wspólnie zaśpiewały „Jestem sobie przedszkolaczek”. Obiecały, że będą dzielnymi i wzorowymi przedszkolakami oraz zobowiązały się do przestrzegania Kodeksu Przedszkolaka.

Impreza udała się znakomicie! Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia. Był to dzień wspólnego przeżywania radości i uświadamiania, iż należymy do jednej wielkiej rodziny jaką jest przedszkole „Krasnal”.

J.O.