Dzień Przedszkolaka

Już po raz kolejny dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim w dniu 20 września wzięły udział w międzynarodowym święcie „Dzień Przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczął taniec wszystkich dzieci, który zaprosił do dalszej zabawy. Następnie wszystkie grupy uczestniczyły w przedszkolnym  „quizie” , grach sportowych oraz muzyczno-ruchowych. Było wesoło i kolorowo. Nie zabrakło uśmiechu, radości oraz słodkiego poczęstunku. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu odznakę Super Przedszkolaka. Każda grupa otrzymała również balon, na którym wychowawczynie napisały imiona dzieci. W południe wszystkie przedszkolaki zebrały się w ogrodzie przedszkolnym i wypuściły balony w powietrze wraz z dziecięcymi marzeniami.