Gala tańca

„Taniec jest interpretacją wolności, siły, osobowości i szczęścia.

Jest lustrzanym odbiciem naszego wnętrza.

Taniec trzeba mieć w głowie i sercu ,ciało się wyćwiczy.”

Dnia 9 marca odbyła się w naszym przedszkolu Gala tańca, która miejmy nadzieję na stałe zagości w kalendarzu imprez.

Wystąpiły wszystkie grupy wiekowe. Mali artyści kilka tygodni pilnie przygotowywały się do występu. W pięknych strojach, zatańczyły układy do choreografii, którą wymyśliły panie wychowawczynie.

Gościnnie zatańczyła z przedszkolakami, a tym samym uświetniła naszą Galę pani Ania Strachowska- instruktor tańca, trener personalny, instruktor fitness...

Pragnę zaznaczyć, iż nasza Gala tańca nie jest konkursem dla tego zwycięzcami zostały wszystkie dzieci. Naszą ideą była wspólna zabawa, radość i  kreatywność. Dzieci zaprezentowały się cudownie, zostały nagrodzone wielkimi brawami, każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom i słodkości.