Karta zgłoszenia na dyżur wakacyjny

ZASADY   ORGANIZACJI    DYŻURÓW   WAKACYJNYCH

w nowodworskich przedszkolach w 2015 r.

1.    Na dyżur wakacyjny w nowodworskich przedszkolach przyjmowane są dzieci aktualnie uczęszczające do publicznych przedszkoli w Nowym Dworze Mazowieckim.

2.    Termin składania „Kart zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny” w dyżurujących przedszkolach trwa  od 18 maja do 03 czerwca 2015 r.

3.    Karty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

4.    „Kartę zgłoszenia dziecka …” do dyżurującego przedszkola rodzice pobierają w macierzystej placówce - „Karta ...” powinna być ostemplowana.

5.    Wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola rodzice składają w wybranej placówce dyżurującej w nieprzekraczalnym terminie  do 03.VI.2015 r.

6.    Liczba miejsc dla dzieci zgłaszanych na dyżur w poszczególnych przedszkolach jest ograniczona.

7.    W przypadku liczby zgłoszeń przewyższającej liczbę miejsc w danej placówce, w pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci z macierzystego przedszkola. Pozostałe dzieci będą kierowane do innego dyżurującego przedszkola.

8.    Wraz ze składaną „kartą” w dyżurującym przedszkolu rodzice wnoszą opłatę za usługi świadczone ponad podstawę programową.

9.    Opłatę za wyżywienie rodzice uiszczają w pierwszych dwóch dniach pobytu dziecka w przedszkolu.

10.    Formularz zgłoszenia dziecka do przedszkola dyżurującego stanowi załącznik do niniejszych zasad.

Informacja o terminach dyżurów w nowodworskich przedszkolach:

Publiczne Przedszkole nr 1 (ul. Mazowiecka) –  1 - 31 sierpnia 2015 r.

Publiczne Przedszkole nr 2 w Zespole Szkół nr 3 (ul. Kopernika, Modlin Górka)

– 1 - 31 lipca 2015 r.

Publiczne Przedszkole nr 3 (ul. Bohaterów Modlina) – 1 - 31 lipca 2015 r.

Publiczne Przedszkole nr 4 w Zespole Szkół (ul. Bema – Modlin Twierdza)

– przedszkole nieczynne.

Publiczne Przedszkole nr 5 w Zespole Szkół nr 1 (ul. Młodzieżowa, Osiedle Młodych)

– 1 – 31 lipca 2014 r.

Do pobrania TUTAJ bądź w dziale pobierania plików.