Koncert muzyki

Dnia 12 stycznia w naszym przedszkolu  odbył się kolejny już koncert w ramach muzyki na żywo.

Tym razem bawiliśmy się przy muzyce Pop. Czy muzyka Pop może być  intrygująca, ambitna, oryginalna i magnetyczna? Jak najbardziej tak!!!

Repertuar zaprezentowany podczas koncertu pochodził ze zbiorów znanych artystów tj.: Czerwone Gitary, Queen, Czesław Niemen, Majka Jeżowska.

Z zespołem wystąpił pan Mirosław Elimer (DJ MARCEL)-wokalista o łudząco podobnym głosie, przebrany w strój, naśladował charakterystyczne ruchy ww. piosenkarzy. Klimat, który wytworzyli zwielokrotnił dzieciom pozytywny odbiór przebojów. Bawiły się świetnie przy utworach tj.”We well rock you”, „We are the champions”, „I want to breek free”, „Sen o Warszawie”, „Nie zadzieraj nosa”, „Wszystkie dzieci nasze są” i wiele innych....

Jak zawsze z utęsknieniem czekamy na kolejne odsłony muzyki.

J.O.