Koncert solistów

Dnia 15 stycznia br. w naszym przedszkolu odbył się kolejny już  koncert z cyklu muzyka na żywo  pt.: Koncert solistów”.Był to program z udziałem muzyków, z Agencji Artystycznej ,,Promocja”, grających na akordeonie, klarnecie i skrzypcach. Licznie zgromadzona publiczność miała możliwość wysłuchania najsłynniejszych kompozycji wybitnych kompozytorów J. S. Bacha, F. Schuberta, C. Saint- Saensa, czy P. Czajkowskiego.

Przedszkolaki nie tylko słuchały, ale również rytmicznie klaskały, zapoznały się budową i brzmieniem wyżej wymienionych instrumentów.Po raz kolejny okazało się, że zabawa przy melodiach muzyki poważnej też może być ciekawa i atrakcyjna. Dzieci z PP 2 czekają na kolejny występ muzyków.