Konkurs plastyczny

„Biedronki” wzięły udział w konkursie plastycznym na najpiękniejszą choinkę. Wspólnie z rodzicami, wykorzystując różne materiały plastyczne zostały wykonane oryginalne prace. Celem konkursu było przybliżenie i zainteresowanie dzieci tradycją świąteczną, rozwijanie i kształtowanie żywej wyobraźni plastycznej i przestrzennej oraz prezentacja talentów plastycznych. Wszystkie prace były pięknie wykonane z rozmaitych materiałów, różną techniką, dlatego  jury miało ogromny problem z wyłonieniem tych najładniejszych. Po burzliwej naradzie, podjęto ostateczną decyzję - nagrodzone zostały wszystkie prace. Upominki wręczała dzieciom Pani wicedyrektor Anna Sykus.  „Biedronki” mają się z czego cieszyć bo wykonały najwięcej prac.