Konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater z bajki”

W „Krasnalu” został zorganizowany konkurs plastyczny  „Mój ulubiony bohater z bajki”.

Celem konkursu było: popularyzacja bohaterów literatury dziecięcej, rozbudzanie wyobraźni twórczej, rozwijanie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi, wdrażanie nawyków zdrowej rywalizacji. W konkursie wzięły udział dzieci ze wszystkich grup. Każda grupa przygotowała pracę plastyczną. Wszystkie prace charakteryzowały się niezwykłą starannością wykonania, a także pomysłowością w wykorzystaniu materiałów do ich stworzenia. Techniki jakie zastosowano w pracach były bardzo różnorodne od rysunków poprzez wyklejanki papierem, plasteliną, obrazy malowane farbą, wydzieranki. Wszystkie prace były na wysokim poziomie, dlatego też wszystkie zostały nagrodzone. Uczestnicy konkursu byli bardzo zadowoleni, gdyż otrzymali dyplomy i słodycze. Nagrody wręczyła pani wicedyrektor Anna Sykus. Gratulujemy i zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w konkursach.

J. S-Sz