Konkurs wiedzy o Polsce

17.04.2015 r. przedstawiciele gr. „Owieczki” i ,,Jeżyki" wzięli udział w konkursie pt. „Jestem Polakiem, czyli małe co nieco o Polsce i historii mojego miasta”, który został zorganizowany przez w Publicznym Przedszkolu nr 5 w Nowym Dworze Maz. Nasze przedszkolki dzielnie reprezentowali placówkę. Wykazali się dużą wiedzą dotyczącą znajomości symboli Polski, położenia geograficznego Nowego Dworu Maz., zabytków znajdujących się w naszej okolicy, ośrodków rekreacji, kultury i sportu itp. Dzieci zaprezentowały również inscenizację pt. „Nasze polskie miasta”.

Krystyna Grabarczyk