Maja z Biedronek na Festiwalu Piosenki o Zdrowiu

19 kwietnia 2013 roku odbył  się  Festiwal Piosenki  o Zdrowiu, organizowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Konkurs adresowany był do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia, prezentacja umiejętności artystycznych dzieci oraz rozwijanie ich twórczej aktywności. Każda placówka zaprezentowała piosenkę o tematyce  zdrowotnej. Nasze przedszkole prezentowała Maja Bziuk z grupy „Biedronki”. Do festiwalu została przygotowana przez naszą koleżankę Mirosławę Białkowską. Niezwykle ważne jest promowanie takich małych talentów czemu niewątpliwie sprzyja uczestnictwo w konkursach organizowanych przez różne placówki i instytucje. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

J.S-Sz.