Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 31 października 2018r. w Publicznym Przedszkolu Nr 2 odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość w życiu ,,Pszczółek” i ,,Jeżyków”. Tego dnia dzieci złożyły uroczystą przysięgę i zostały włączone do grona przedszkolaków.

Moment pasowania był wyjątkowo doniosły, Pani Wicedyrektor Anna Sykus kolorowym ołówkiem pasowała dzieci na pełnoprawnych członków społeczności PP2. Na pamiątkę tego wspaniałego wydarzenia Maluszki otrzymały pamiątkowe albumy ze zdjęciami.

Małe ,,Pszczółki” i ,,Jeżyki” dały również popis swoich umiejętności wokalnych, tanecznych i językowych. Licznie przybyła publiczność była zachwycona. Rodzice z dumą obserwowali swoje pociechy.

Po części oficjalnej Rodzice zaprosili wszystkich zgromadzonych do stołu zastawionego smakołykami, które wcześniej przygotowały mamy.

Był to niezapomniany dzień, pełen pozytywnych emocji i wrażeń zarówno dla Dzieci jak i Rodziców.

M.Ch.