Pasowanie na Przedszkolaka

,,Jestem sobie przedszkolaczek”

Pod takim hasłem, w Publicznym Przedszkolu nr. 2 w Nowym Dworze Mazowieckim, odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość odbyła się 30 października 2019 roku, o godzinie 10.00

Był to wyjątkowy dzień dla trzylatków, które po raz pierwszy wystąpiły przed tak licznie zgromadzoną publicznością.

Odświętnie ubrane maluchy, najpierw zaprezentowały program artystyczny, a później uroczyście ślubowały, być dobrymi i grzecznymi przedszkolakami. Całości dopełniła Pani Dyrektor, która ,,zaczarowanym ołówkiem” pasowała każdego malucha, gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom.

Mali artyści spisali się na medal. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Na koniec uroczystości przeszli do sali dydaktycznej, gdzie czekała na nich niespodzianka – słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

M.M.