Piknik rodzinny

Dnia 1 czerwca br. odbył się coroczny Piknik Rodzinny. Brały w nim udział dzieci  ze wszystkich grup naszego przedszkola  wraz z najbliższymi. Uroczystość na stałe zapisała się w kalendarzu imprez organizowanych przez placówkę. Celem spotkania było zachęcenie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi oraz dostarczenie wszystkim zgromadzonym wielu okazji do uśmiechu, radości i dobrego nastroju. Pogoda  sprzyjała, atmosfera była wspaniała. Na przedszkolaki czekało wiele atrakcji.

Imprezę uświetniła „Agencja Artystyczna Prima”. Prowadząca Pani Ewa, porwała do zabawy i tańca nie tylko dzieci, ale i rodziców, którzy bawili się fantastycznie. Pokazując tym samym, że w każdym dorosłym „drzemie coś z dziecka”.

Następnie ,,pod okiem” wujka Łukasza przedszkolaki ze wszystkich grup zaprezentowały rodzicom swoje umiejętności taneczne, jakie nabyły na zajęciach.

Po radosnej, wspólnej zabawie można było się posilić  kiełbaskami z grilla oraz smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

Dziękujemy Rodzicom za przybycie i wspólną zabawę!

J.O.