Pożegnanie starszaków

21 czerwca 2013r. to dzień wyjątkowy dla  Publicznego Przedszkola  Nr 2.       Tuż po śniadaniu miało miejsce Uroczyste Pożegnanie Starszaków przez młodszych kolegów. Z tej okazji dzieci z grupy ,,Muchomorki” przygotowały program słowno - muzyczny pt.: ,,Leśna polana”.

Nie zabrakło również pożegnalnych wierszy, piosenek oraz życzeń - samych sukcesów na dalszej drodze edukacji. Występ dzieci dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń, o czym świadczył uśmiech zgromadzonych gości. Podczas uroczystości przedszkolaki kończące edukację w naszej placówce otrzymały własnoręcznie wykonane upominki – piórniki oraz odznaki przedszkolaka przyszłego ,,na medal uczniaka”, a pani Dyrektor Mariola Zielińska wręczyła naszym starszakom, zakładki do książki.

Do widzenia przyjaciele!
Wspólnych spraw mieliśmy wiele!
Dziś ta nitka się urywa, coś się kończy coś się zaczyna!

M.Ch.