PRZEDSZKOLE SKARBNICĄ TALENTÓW

Przedszkole to początek kreowania dziecięcych talentów. Jest to pierwszy i ważny etap edukacji dzieci, który rozbudza zainteresowania i kształtuje artystyczną osobowość przedszkolaków, dlatego też  w dniu 13 kwietnia 2016r. w Publicznym Przedszkolu Nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się   międzyprzedszkolny konkursu pt. „PRZEDSZKOLE SKARBNICA TALENTÓW”.

Dzieci ze wszystkich nowodworskich przedszkoli zaprezentowały swoje talenty: recytatorskie, wokalne, taneczne, akrobatyczne i muzyczne.

Zawitali do nas wyjątkowi goście – Dyrektorzy oraz dzieci wraz ze swoimi nauczycielkami.

Z Publicznego Przedszkola nr 1zaprezentowała się:  Zuzanna Jesionek, Joanna Koniec, Julia Ksel oraz Marcin Kostrzewski.

Z Publicznego Przedszkola nr 2 swoje talenty pokazała : Michalina Tometczak, Zosia Czerwińska, Lenka Jabłońska, Franio Popławski i Franio Błoński.

Z Publicznego Przedszkola nr 3 wystąpili: Julian Sychulec, Amelian Welenc, Lilla Jakubowska, Aleksandra Affek, Kamila Wolf, Damian Świtalski, Zuzanna Gajewska, Lena Kwiatkowska, Kornelia Szczygieł, Julia Woźniak, Szymon Grabowski, Aleksander Zakrzewski.

Z Publicznego Przedszkola nr 4 swój występ pokazał: Piotr Adamski ,Lena Kałamaga ,Gabriela Grzybowska, Lena Żukowska, Kornelia Marciniak, Blanka Siwek.

Z Publicznego Przedszkola nr 5 wystąpiła: Zofia Łowicka ,Aleksandra Olszewska, Julia Ducka, zaś z Niepublicznego Przedszkola „Nutka”:

Klaudia Przychodzka ,Anna Kunisz, Amelia Gizińska, Maciej Hermanowicz.

Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się przepięknie. Były momenty radości, podziwu i zachwytu. Gromkich braw ze strony widowni nie było końca.

Po występach przedszkolaki zostały zaproszone na słodki poczęstunek, a jury udało się na obrady, po których nie udało się jednogłośnie wyłonić zwycięzcy. Zapadła decyzja, iż wszystkie dzieci zaprezentowały wspaniale swoje talenty i zasługują na zaszczytne miejsce. Każdy uczestnik otrzymał  złoty medal, pamiątkowy dyplom i wiele upominków. Przedszkole zaś otrzymało statuetkę oraz wylosowało za pomocą koła fortuny grę edukacyjną.

Pragniemy Serdecznie podziękować sponsorom upominków dla dzieci:

- Firmie InterCars z siedzibą w Cząstkowie Mazowieckim

- Przedsiębiorstwu Spółek Budowlanych „Mrówka” z Panem Dariuszem Żółtakiem

-Bankowi Spółdzielczemu w Nowym Dworze Mazowieckim.

-Starostwu Powiatowemu w Nowym Dworze Mazowieckim.

-Pani Agnieszce  Krawczyk

- Firmie P. P. H. U „IWEX „– z PanemKrzysztofem  Krawczykiem

-Cukierni „Duet” w Nowym Dworze Mazowieckim

-Piekarni „Kołacz” w Nowym Dworze Mazowieckim

-Hurtowni zabawek „Lobi”

-Państwu Krystynie, Krzysztofowi, Mirce i Piotrowi Cieńkowskim

-Pani Magdalenie Radzikowskiej

-Firmie Usługi Geodezyjno Kartograficzno Projektowe--Marta Rosiak z tatą Mirkiem

-Panu Markowi Bysiek

- Firmie  SYNERGY BASE  (z Japonii)--SANA KIMURA

Gratulujemy dzieciom wspaniałych występów i talentu oraz życzymy dalszych sukcesów! Paniom nauczycielkom dziękujemy za przybycie i dzielenie się pomysłami w rozwijaniu dziecięcych pasji. Życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu młodych talentów!

Organizatorzy:

Pani Dyrektor Mariola Zielińska