Przez śmiech do wiedzy-Pokonaj wirusa

Drodzy Rodzice, kochane Przedszkolaki

Nasze przedszkole włączyło się do projektu przygotowanego przez Wesoły Uniwersytet "Przez śmiech do wiedzy - Pokonaj wirusa", którego celem jest dotarcie do dzieci w wieku 3-9 lat z wiedzą na temat bogatego świata organizmów niewidzialnych gołym okiem, takich jak pierwotniaki, bakterie i wirusy, a także utrwalenie i zachęcanie do codziennego stosowania wskazówek profilaktyki zdrowotnej: higieny i zdrowego odżywiania.

Zachęcamy do obejrzenia filmu "Wycieczka do niewidzialnego świata" oraz utrwalenia wiedzy z załączoną w pliku pdf grą planszową.

Link dostępu do pomocy dydaktycznych, wykorzystywanych w projekcie: filmu "Wycieczka do niewidzialnego świata" i gry planszowej.

Instrukcja obsługi przekazanego linku

1.

Kliknij link lub skopiuj go do pola adresowego przeglądarki internetowej i naciśnij Enter.

2.

Zarejestruj się na stronie umożliwiającej dostęp do materiałów dydaktycznych podając adres e-mail i wymyślone hasło na potrzeby rejestracji na tej stronie. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę umożliwiającą odtworzenie filmu w formie streamu on-line i do pobrania pliku pdf, zawierającego grę planszową.

3.

W przypadku ponownego użycia linku, link poprowadzi Cię bezpośrednio do filmu lub w określonych przypadkach, zostaniesz poproszony o zalogowanie się z użyciem danych podanych podczas rejestracji.

Projekt został objęty patronatem Starosty powiatu nowodworskiego, Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego i obejmuje wszystkie przedszkola oraz szkoły podstawowe w powiecie nowodworskim.

Zapraszamy do udziały wszystkie dzieci z naszego przedszkola!