Spartakiada Przedszkoli

Dnia 25 maja na hali sportowej przy SPnr7 zapłonął znicz olimpijski. Rozegrały się Igrzyska Przedszkolaków Nowego Dworu Maz. W potyczkach sportowych brały udział drużyny z sześciu przedszkoli. Dzieci rywalizowały w takich konkurencjach jak: tor przeszkód, podawanie piłki górą, sztafeta po obwodzie koła, kocyki-rydwany, kangurówka. Pomiędzy konkurencjami każde przedszkole zaprezentowało program artystyczny, który nagrodzony został gromkimi brawami.

Nasze przedszkolaki ćwiczyły pod fachowym okiem trenerki Pani Brygidy Małkiewicz, układ taneczny przygotował z dziećmi Pan Łukasz Rybiński.

Olimpiadę zakończył Burmistrz Miasta  – Pan Jacek Kowalski, który wręczył wszystkim przedszkolakom medale i puchary.  Po emocjonujących zawodach, I miejsce zajęło Przedszkole nr2 „Krasnal”

PUCHAR ZDOBYTY!!!

Dziękujemy dyrektorom oraz opiekunom przedszkoli za zaangażowanie, rodzicom za liczne przybycie i głośny doping swoich pociech, a wszystkim najmłodszym sportowcom naszego miasta za wspaniałą rywalizację.

J.O.