„W dniu świętego Walentego

nic nie może dziać się złego,

nikt nie może się dziś złościć,

bo dziś nadszedł dzień miłości…

Mamy dzisiaj Walentynki

święto chłopca i dziewczynki.

Takich co to się kochają

no i sobie też ufają.”

Walentynki już na dobre zadomowiły się w naszym kalendarzu uroczystości przedszkolnych. W tym roku również odbyły  się w naszym przedszkolu pod znakiem przyjaźni i radości z przebywania ze sobą.

Sale pięknie przystrojone w czerwone serduszka. Nastrojowa muzyka . Nauczycielki wprowadziły w nastrój zabawy walentynkowej. Wszyscy pięknie ubrani na czerwono. Panie przygotowały dla dzieci przedstawienie o Amorku i „Randkę w ciemno”, której bohaterami były: żuk, pszczółka, biedronka i żabka .Walentynki to dzień, w którym obdarowuje się osobę lubianą drobnym upominkiem tzw. Walentynką –nasze przedszkolaki otrzymały słodkie lizaki w kształcie serduszek.

Zabawa przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze, na dowód sympatii przedszkolaki i Panie przekazały sobie „iskierkę przyjaźni”, a na dowód tego, że wszyscy w przedszkolu się lubimy, wykonaliśmy pracę ,którą można podziwiać w przedszkolnym holu (pt.”Przedszkolna miłość”).

J.O.