Wycieczka - Gąsiorowo

Jak co roku „Krasnale” z PP2 wyruszyły na wycieczkę plenerową. Tym razem (6.06.2017),

do miejscowości Gąsiorowo. Na miejscu na nasze przedszkolaki czekało wiele atrakcji.

Z Paniami z obsługi przedszkolaki tańczyły ZUMBĘ, bawiły się w różne zabawy przy muzyce.

Po wyczerpujących zabawach zjedliśmy pyszny obiadek. Dokładkom nie było końca, może to za sprawą świeżego powietrza i ekologicznych produktów. :)

Po dniu pełnym beztroskiej zabawy, podziękowaliśmy z gościnę i ruszyliśmy w drogę powrotną. Szczęśliwi, pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

J.O.