Wyniki ogólnopolskiego konkursu

Antonina Staniszewska laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,Serduszko puka w rytmie cza, cza”

W dniu 22 lutego br.. ogłoszone zostały wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. ,,Serduszko puka w rytmie cza, cza" zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi. Miło nam poinformować Państwa, że laureatką III miejsca została nasza podopieczna Antosia Staniszewska z grupy III. Zauważenie pracy z perspektywy ogólnopolskiej i tak wysoka jej ocena, to dla Antosi i jednocześnie przedszkola ogromne wyróżnienie. Na konkurs przesłano 276 prac z 174 przedszkoli. W konkursie wzięła również udział Martyna Cegiełka z grupy III. Obie dziewczynki otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe, z rąk Pani Dyrektor Anny Sykus odebrały także upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie gratulujemy Antosi talentu plastycznego oraz życzymy kolejnych sukcesów.

M.Ch.