Jeżyki

Wiersze i piosenki, których uczą się JEŻYKI w miesiącu Marcu

Czy ktoś wierzy, czy nie wierzy,
jestem sobie mały jeżyk.
Bardzo ostre igły moje,
więc nikogo się nie boję.

„Jeżyki”  to my czterolatki. Jesteśmy grupą integracyjną. Do naszej grupy należą dzieci, które już drugi rok chodzą do przedszkola, ale są też wśród nas tacy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem.

Za nami pierwsze dni w przedszkolu. Oczywiście były łzy, ale rozpacz trwała krótko i po wyjściu rodziców rozpoczynała się fajna zabawa z nowo poznanymi kolegami i koleżankami.  Pomagają nam tu nasze kochane Panie. W naszym przedszkolu uczymy się samodzielności, zdobywamy nowe doświadczenia, zawieramy nowe znajomości. Wiemy, że czeka nas tu wiele przygód. Z niecierpliwością na nie czekamy.

W grupie jest 20 dzieci,  10 dziewczynek i 10 chłopców.

Bawimy się i uczymy pod opieką  p. Katarzyny Liberackiej, Aleksandry Zielińskiej i Ewy Żulińskiej. Pracuje z nami również p. Hanna Wichowska.