Wiewiórki

Wiersze i piosenki, których uczą się WIEWIÓRKI w miesiącu Marcu

Wiewiórki – to my maluchy. Jeszcze trudno jest nam się rozstać z mamusiami ale z dnia na dzień jesteśmy dzielniejsi i prawie nie płaczemy. W przedszkolu zostajemy pod opieką naszych pań: Zosi, Bogusi, Joli, Małgosi i świetnie się bawimy. Tańczymy, śpiewamy, rysujemy, malujemy – a to dopiero początek…

Nasza grupa liczy 25 dzieci – 16 ! chłopców i 9 dziewczynek – w takiej gromadce nie sposób się nudzić. Będziemy uczyć się samodzielności, poznawać zasady funkcjonowania w grupie, uczestniczyć w przedszkolnych uroczystościach, balach, konkursach, teatrzykach, wycieczkach, spacerach – po prostu poznawać świat i dobrze się przy tym bawić!

Maluszki pierwsze dni w przedszkolu spędzają na własnej zabawie, wykonały też już swoje pierwsze rysunki J

Kochani Rodzice nie martwcie się! Mimo porannych kłopotów z rozstaniem, później wszyscy bawią się wspaniale.

Wychowawczynie grupy 3-latków