DRODZY RODZICE !!

Nasze Przedszkole bierze udział w międzyprzedszkolnym konkursie „Zwierzakolubni”. Dzieci z grupy IV wraz z nauczycielkami wykonały Eko-zwierzaka. Zwracamy się z prośbą o oddawanie głosów na naszą pracę. Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 27 listopada 2014 r. o godzinie 12.00i będzie trwało do 1 grudnia 2014r.

Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.Głosowanie odbywa się każdego dnia. Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe.Każdego dnia jedna osoba może oddać 4 głosów. Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania ponad 100 wspaniałych nagród dla głosujących!

Z góry dziękujemy i zachęcamy !!