Dzień Przedszkolaka w PP2 ,,Krasnal”

22 września br. w Publicznym Przedszkolu Nr 2 w Modlinie Starym odbyły się obchody Dnia Przedszkolaka zorganizowane przez nauczycielki grupy IV.

Szereg atrakcji towarzyszyło wspólnej zabawie przedszkolaków z PP2. Odśpiewana  razem piosenka o tematyce przedszkolnej, test przedszkolaka oraz prezentacja  grup stanowiły ważny element adaptacyjno – zapoznawczy, zwieńczony przyrzeczeniem przedszkolaków. Dzieci obiecały, że będą dzielnymi  i wzorowymi przedszkolakami oraz zobowiązały się do przestrzegania Kodeksu Przedszkolaka. Na aktywny udział dzieci za wszystkich pięciu grup składały się również gry zręcznościowe oraz zabawy ruchowo – muzyczne, dzieci śpiewały, tańczyły i bawiły się.

Całe spotkanie odbyło się w przyjaznej, swobodnej atmosferze. Zintegrowało ono i małe, i duże przedszkolaki z naszego ,,Krasnala”.

Tekst i foto: nauczycielki B.K, A.Z., G.A.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W GALERII