Jasełka

Okres Bożego Narodzenia to niezwykły, wyjątkowy czas pełen ciepła i radości. To czas nadziei, spotkań w gronie najbliższych. Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia zagościła w naszym przedszkolu już kilka dni przed świętami,

Dnia 20 grudnia dzieci z grupy „Myszki” przygotowały „Jasełka” dla zaproszonych gości, rodziców, personelu i dzieci z pozostałych grup.

Świąteczny nastrój podkreślały stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja, kolędy. Mali artyści z wielkim przejęciem odtwarzali role, prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Tego dnia występy odbyły się dwukrotnie - rano dla zaproszonych gości i dzieci, a w godzinach popołudniowych dla rodziców.

Po przedstawieniach  były brawa i gratulacje. Pani dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 Mariola Zielińska podziękowała  dzieciom i paniom za przygotowanie przedstawienia. Następnie głos zabrał proboszcz parafii ksiądz kanonik Andrzej Redmer, który również podziękował „aktorom” za występ a pozostałym dzieciom – widzom, za grzeczne wysłuchanie „Jasełek” i wszystkich nagrodził  cukierkami.

„Jasełka: zapadły głęboko w pamięć dzieci – aktorów i publiczności.

J.S-Sz.