Myszki

Wyszły myszki z norki, bo chciały zjeść serka

Nie wiedziały, że kot bury ciągle na nie zerka.

Czekał aż się zbliżą, aby pożreć je!

Ale myszki bardzo sprytne pochowały się

My też małe myszki w Przedszkolu bywamy

Zawsze grzeczni, zawsze mili Pani się słuchamy.

Tutaj się bawimy, świat nasz poznajemy

Dni przedszkolne, wspólne harce wspominać będziemy!!!

Jesteśmy już ,,starszakach”, a tak niedawno rozpoczęliśmy przedszkole.

Nazywamy się Myszki i jesteśmy integracyjną 19 osobową grupą 6latków. Rozpoczęliśmy kolejny rok podróży po ścieżkach przedszkolnej edukacji. Przed nami wspaniałe dni owocujące w nowe umiejętności, doświadczenia, wiedzę oraz w niezapomniane wspomnienia. Preferujemy następujące formy pracy: zabawy ruchowe, zajęcia słowne, logiczne, śpiewne, relaksacyjne, drama, ale też tak uwielbiana przez nas zabawa swobodna, dająca nam pole do popisu dla naszej dziecięcej wyobraźni.

W naszej grupie realizujemy idę integracji. Pobyt w przedszkolu to okres kształtowania prawidłowych postaw wobec drugiego człowieka. Uczą się udzielać pomocy, ale także korzystać ze wsparcia innych. Kontakty, wspólne zabawy i wymiana doświadczeń jest niezwykle ważna dla wszystkich dzieci, niezależnie od stanu ich zdrowia. Staramy się aby w grupie było miło, wesoło, bezpiecznie, byśmy byli dla siebie życzliwi i uśmiechnięci. Chcemy, żeby wszyscy tutaj czuli się jak w rodzinie. W naszej grupie wzrasta poziom tolerancji, wrażliwości i otwartości, szacunku, troski, empatii i odpowiedzialności.

Czas bardzo szybko nam mija, w przedszkolu dużo się dzieje… aż trudno nam to spamiętać by móc Wam w domu opowiedzieć. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszej grupowej galerii.

Myszki